Rejsy Szkoleniowe

Firma nasza organizuje rejsy turystyczno-szkoleniowe na Zalewie Wiślanym oraz na Zatoce Gdańskiej. Rejsy będą odbywały się na nowych jachtach typu Janmor 31, Twister 800, Trim 26 oraz Pegaz 800. Są to łodzie wyprodukowane w naszej stoczni wyposażone w osprzęt żeglarski renomowanych firm, silnik spalinowy, instalację wodną, elektryczną i gazową wraz z kuchenką dwupalnikową i butlą, wc, lodówkę, radio UKF, GPS. Jachty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, posiadają sprzęt ratunkowy, a dodatkowo są specjalnie wzmocnione przez naszą firmę do trudniejszych warunków morskich. Na jachtach wygodnie śpi od 5 do 7 osób załogi w zależności od jachtu, plus sternik.

W czasie rejsów przewidujemy cumowanie w Starej Pasłęce – ostatnim porcie Rzeczpospolitej, Fromborku – miejscu tchnącym historią, Tolkmicku, Suchaczu – kameralnym porcie, Elblągu – z najmłodszą w Polsce starówką, Krynicy Morskiej – miejscu zabaw przez cały dzień i noc.

  • Dla grup zorganizowanych oraz dla klientów indywidualnych zamawiających rejs dwutygodniowy przewidujemy 10 % zniżki.
  • Rejs dochodzi do skutku, gdy zostanie zebrana załoga minimum 4 osoby.
  • Rejsy w sezonie 2008 rozpoczynamy 27 kwietnia, a kończymy 28 września.
  • Każdy rejs trwa 7 dni.
  • Rozpoczyna się w niedzielę o godz. 14.00, a kończy również w niedzielę o godz. 11.00

Cennik

Cena podstawowa wynosi 630 zł od osoby za tydzień pobytu. W cenie zawarta jest opłata za pobyt i spanie na jachcie oraz opłata dla sternika. Do tej kwoty należy doliczyć około 280 zł na wyżywienie, koszta paliwa, cumowania oraz sanitariatów w portach. Po ukończonym rejsie rozliczamy się ze sternikiem z tych kosztów.

Rejs na życzenie klienta może kończyć się egzaminem na stopień żeglarza lub sternika jachtowego.

 

 

jachtklubnp1.bmp    fisherman.gif