Oferta

Regaty

Nasza firma kilka razy do roku organizuje regaty żeglarskie. Między innymi regaty z cyklu PPJK (Puchar Polski Jachtów Kabinowych), mistrzostwa klasy Omega i inne również na życzenie. Warto również wspomnieć o organizowanych przez Dom Rybaka regatach organizowanych z okazji “Dni Nowej Pasłęki”, które zawsze zapewniają sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

Spływy kajakowe

Organizujemy spływy kajakowe. Rzeki na których spływy się odbywają to rzeka Pasłęka oraz rzeka Bauda. Pasłęka to bardzo urokliwa oraz długa trasa kajakowa. Spływ nią odbywa się przez przepiękne jezioro Pierzchalskie na którym podziwiać można bobry zamieszkujące pobliskie rezerwaty. Spływ równie piękną lecz nieco krótszą rzeką Baudą może dostarczyć równie wielu niezapomnianych wrażeń, przepiękne krajobrazy potrafią skutecznie umilić chwile spędzone na wodzie z bliskimi.
Wszystkie spływy odbywają się na naszych kajakach.

Imprezy integracyjne
Miejscowe atrakcje , restauracja z doskonałą kuchnią oraz dobrze wyposażony bar gwarantują dobrą zabawę.

Szkolenia

Brak wielkomiejskiego zgiełku, cisza i spokój zapewniają doskonałe warunki do przyswajania szkoleniowego materiału.

Imprezy okolicznościowe
Organizujemy wesela , chrzciny , komunie, imieniny oraz inne imprezy okolicznościowe. Dysponujemy salą restauracyjną na 60 osób (w planach jest rozbudowa obiektu do wykorzystania dla 200 osób).
Posiadamy zadaszony gril na 60 osób a w plenerze istnieje możliwość organizowania imprez dla około 300 osób siedzących.

images2.jpg Broszura informacyjna